Iedzīvotāji neatbalstīja

Bērnu rotaļu laukuma izveide Kalnienā

  • 19496.00
  • Stāmeriena
  • Biedrība "KAPO"

! Atceries - par projektu var balsot tikai Gulbenes novadā deklarēti iedzīvotāji, kuri sasnieguši 16 gadu vecumu! Ja neesi deklarējies, to var izdarīt ŠEIT.

Projekta realizācijas vieta: Kalniena, Stāmerienas pagasts, Gulbenes novads (kadastra apzīmējums: 50880010187). 

Projekta realizācijai iespējami nepieciešamais finansējums: 19 496 EUR.

Kalnienā nav ne skolas ne bērnudārza, bet bērni ir. Jaunās ģimenes kurās ir bērni, saskarās ar problēmu, lai bērniem piedāvātu iespēju rotaļāties uz moderna aprīkojuma, jāmēro ceļš līdz pilsētai vai citiem ciematiem. Kalnienā, vasarā un ne tikai, mazajiem bērniem nav kur pavadīt brīvo laiku. Šobrīd bērniem, kas vēlās aktīvi atpūsties, ir iespēja izmantot multifunkcionālo sporta laukumu, tomēr pirmskolas vecuma bērniem šāda veida aktivitātes neder. Pie daudzdzīvokļu mājas vienīgās agrāk esošās iekārtas ir nolietojušās gan tehniski, gan morāli.

Kalnienā veidojas uzņēmumi un ir jaunas ģimenes ar bērniem, kuras izvēlas savu nākotni saistīt ar šo vietu, kā arī, ja būtu vide, kur pirmskolas vecuma bērniem spēlēties, tas veicinātu ģimeņu vēlmi par dzīvesvietu izvēlēties Kalnienu, kā arī velmi tur palikt. Kā arī jauno ģimeņu iekļaušanos sabiedrībā un vietējās kopienas attīstībā, jo tiktu izveidota vieta, kur kopā sanākt viena vecuma bērnu vecākiem un vecvecākiem, lai apmainītos ar viedokļiem un idejām.

Kontaktpersona: Biedrības "KAPO" pārstāvis Krišjānis Upāns, biedriba.kapo@gmail.com, tālruņa nr. 29142938.