Iedzīvotāji neatbalstīja

Bērnu rotaļu un atrakciju laukuma ierīkošana Litenes stadionā

  • 19899.99
  • Litene
  • Dina Markova

! Atceries - par projektu var balsot tikai Gulbenes novadā deklarēti iedzīvotāji, kuri sasnieguši 16 gadu vecumu! Ja neesi deklarējies, to var izdarīt ŠEIT.

Projekta realizācijas vieta: "Parka līcis", Litene, Litenes pagasts, Gulbenes novads (kadastra apzīmējums: 50680050053). 

Projekta realizācijai iespējami nepieciešamais finansējums: 19 899,99 EUR.

Litenes muižas parks un tā līcis ir viena no skaistākajām un sakoptākajām vietām Litenes pagasta teritorijā. Litenieši var lepoties arī ar kvalitatīvo stadionu muižas parkā, kas piedāvā dažādas aktīvās atpūtas un sporta iespējas. Šī ir vieta, kur gribas uzturēties vēl un vēl. Tieši tādēļ, lai dažādotu aktīvās atpūtas iespējas, 2019.gadā Litenes pagasta aktīvo iedzīvotāju biedrība “Ceriņzieds” realizēja projektu par āra tenisa laukuma ierīkošanu uz esošā basketbola laukuma. Pēc projekta realizēšanas arvien vairāk jaunās ģimenes izvēlas brīvdienas pavadīt šeit. Uzturoties stadionā kopā ar bērniem, vecāki ir nonākuši pie secinājuma, ka stadionā bērniem ātri kļūst garlaicīgi, pietrūkst radošas iespējas aktīvi darboties. Arī citviet Litenes pagasta publiski pieejamā teritorijā nav pieejams bērnu rotaļu un atrakciju laukums. Gulbenes novada pašvaldības organizētais līdzdalības budžetēšanas projektu konkurss ir lieliska iespēja pilnveidot Litenes stadiona infrastruktūru, piedāvājot pilnvērtīgas laika pavadīšanas iespējas Litenes pagasta iedzīvotājiem jebkurā vecumā – arī bērniem. Šī būtu vieta, kur aktīvi kopā pavadīt laiku visai ģimenei.

Pirms projekta pieteikuma sagatavošanas projekta iesniedzējs ar savu iniciatīvu ir vērsies gan Gulbenes novada Sporta pārvaldē, gan Litenes pagasta pārvaldē, kur saņemts atbalsts projekta iesniegšanai.

Projekta “Bērnu rotaļu un atrakciju laukuma ierīkošana Litenes stadionā” ietvaros paredzēts:

  1. rotaļu laukuma seguma sagatavošana;
  2. 5 (piecu) rotaļu laukuma konstrukciju piegāde;
  3. konstrukciju uzstādīšana;
  4. bruģa celiņa ieklāšana;
  5. projektēšana un autoruzraudzība.

Papildus ikdienas uzturēšanas izmaksas netiek paredzētas, jo par teritorijas pārraudzību un uzkopšanu jau šobrīd ir atbildīga Litenes pagasta pārvalde. Pirmās izmaksas laukuma uzturēšanai varētu būt aptuveni piecu gadu laikā, kad būs nepieciešams pārkrāsot konstrukciju metāla detaļas.

Kontaktinformācija: Dina Markova, dina_markova@inbox.lv, tālruņa nr. 26518576.