Iedzīvotāji neatbalstīja

Gaisa trases izveide Spārītes parkā 1.kārta

  • 20000.00
  • Gulbene
  • Biedrība "1st Place"

Projekta realizācijas vieta: Spārītes parks, Gulbene, Gulbenes novads (kadastra apzīmējums: 50010030027).

Projekta realizācijai iespējami nepieciešamais finansējums: 20 000 EUR.

Projekta ietvaros plānots izveidot Gaisa trases Spārītes parkā. Gaisa trases tiks izveidotas starp parkā augošiem kokiem dažādos augstumos, tiks nostiprināti šķēršļi, kurus veidos nostieptas troses, tīkli, dažādu konstrukciju tiltiņi, šūpoles, baļķi, virves un kāpnes, kā arī nobraucieni pa trosi.

Gulbene ir bagāta ar saviem parkiem, taču šobrīd tiem nav reāla pielietojuma. Vienīgais parks, kur notiek lielākas aktivitātes, ir Gulbīšu parks, jo tur ir spēļu laukums bērniem. Mēs vēlamies popularizēt Spārītes parku un izveidot tur izklaides objektu “Gaisa trases”, kas būtu pieejams visai sabiedrībai.

Gaisa trases (takas) ir kļuvušas par vienu no iecienītākajiem izklaides veidiem bērniem, jauniešiem un aktīvām ģimenēm. Gulbenes novadā un tās apkaimē nav šāda veida piedāvājuma, tādēļ uzskatām, ka tas būtu ļoti aktuāli. Tuvākā vieta ar šāda veida piedāvājumu ir Valmierā “Sajūtu parks” vai Alūksnē, kur piedāvā tikai vienu elementu – nobraucienu pār ezeru “Zip Line”. Izveidojot “Gaisa trasi”, tiktu papildināts Gulbenes novada tūrisma piedāvājums un veicināta novada attīstība, tiktu piesaistīta kaimiņu novadu iedzīvotāju un citu tūristu uzmanība. Skolas laikā skolēniem būtu iespēja organizēt ekskursijas uz Spārītes parku, kur būtu iespējams izmēģināt “Gaisa trasi”. Šāds objekts ļautu iedzīvotājiem vairāk baudīt dabu, būt svaigā gaisā un aktīvi baudīt brīvo laiku, saliedēt ģimenes un izaicināt darba kolektīvus uz piedzīvojumiem.

Šis projekts plānots kā sākuma posms, ko ar laiku varētu attīstīt un izveidot lielāku izklaides objektu.

Kontaktinformācija: Biedrības "1st Place" pārstāvis Jānis Stībelis, janisstibelis91@gmail.com, tālruņa nr. 26528863.