Neatbilst prasībām

Jaungulbenes gājēju ietves atjaunošana

  • 19919.02
  • Jaungulbene
  • Eva Grīnbauma

Projekta realizācijas vieta: Ozolu iela, Jaungulbene, Jaungulbenes pagasts, Gulbenes novads (kadastra apzīmējums: 50600040266).

Projekta realizēšanai iespējami nepieciešamais finansējums: 19 919,02 EUR.

Pašreizējā gājēju ietve ir nolietojusies, ir grūti izbraucama māmiņām ar bērnu ratiņiem, ir bīstama veciem cilvēkiem un maziem bērniem, jo virsma ir ļoti nelīdzena, bedraina, lietus gadījumā rodas neapejamas peļķes, kuras aukstos laika apstākļos aizsalst un apdraud cilvēku drošību.

Tā kā Jaungulbenē bieži viesojas tūristi gan no Latvijas, gan arī no ārvalstīm, lai aplūkotu gan Jaungulbenes pili un tās jauno muzeju, gan "Goda kalnu", kas atrodas Rijas kalnā, tad gājēji izmanto tieši šo ietvi. 

Atjaunot un bruģēt gājēju ietvi nepieciešams, lai vietējie ļaudis varētu droši pārvietoties un, protams, lai notiktu pagasta attīstība, būtu pievilcīgāka vide.

 

Gulbenes novada pašvaldības līdzdalības budžetēšanas projektu konkursa vērtēšanas komisijas 2020.gada 14.augusta sēdē nolemts noraidīt Evas Grīnbaumas iesniegto projektu "Jaungulbenes gājēju ietves atjaunošana", jo projekta pieteikums neatbilst nolikuma 6.1. apakšpunktā minētajām prasībām - norādītā projekta realizācijas vieta nav pašvaldības īpašums.