Realizēts

Rotaļu laukuma izveide Rīgas ielā Gulbenē

  • 19740.24
  • Gulbene
  • Valtis Krauklis

! Atceries - par projektu var balsot tikai Gulbenes novadā deklarēti iedzīvotāji, kuri sasnieguši 16 gadu vecumu! Ja neesi deklarējies, to var izdarīt ŠEIT.

Projekta realizācijas vieta: Ābeļu iela 8, Gulbene, Gulbenes novads (kadastra apzīmējums: 50010070148).

Projekta realizācijai iespējami nepieciešamais finansējums: 19 740,24 EUR.

Lai radītu bērniem drošu vidi un maksimāli samazinātu traumu risku spēļu laukumos, Rīgas ielā tiks izveidots moderns un sertificēts rotaļu laukums. Jauna un moderna bērnu rotaļu laukuma izveidošana palīdzēs risināt bērnu un ģimeņu ar bērniem brīvā laika pavadīšanas problēmu, veicinot un dažādojot brīvā laika pavadīšanu ārpus mājas. Līdz ar to nepieciešams arī rotaļu laukums pilsētas centra Rīgas ielā  /tuvākais rotaļu laukums atrodas Jaunatnes parkā/.

Esošais rotaļu laukums ir iecienīts mājas Rīgas 39,  Ābeļu 17 b un Līkās 28 iedzīvotājiem ar bērniem, kā  arī veikala “Maxima” apmeklētājiem ar bērniem un bērnudārza “Rūķitis” vecākiem ar bērniem dodoties mājup.

Laukumā tiks izvietota smilšu kaste, līdzsvara šūpoles, šūpoles ar parasto šūpoļu sēdekli, 1 zīdaiņu šūpoļu sēdekli un 1 šūpoļu grozu, vingrošanas komplekss un bērnu rotaļu laukums ar slidkalniņu.

Līdz ar to šis projekts veicinātu iespēju bērniem socializēties kopīgās aktivitātēs.

Kontaktinformācija: Valtis Krauklis, valtis.krauklis@gmail.com, tālruņa nr. 27891589.