Crossfit laukuma ierīkošana Gulbenē

Balsošanas apgabals: Pilsēta
  • 34999.99
  • Gulbene
  • Lauris Krēmers

Projekta realizācijas vieta: c, LV-4401 (kadastra apzīmējums: 50010060247)

Projekta realizēšanai iespējami nepieciešamais finansējums: 34 999,99 EUR.

Bieži vietējā sabiedrībā izskan viedokļi, ka Gulbenē ir nepieciešams attīstīt sporta infrastruktūru, papildinot to ar mūsdienīgām individuālo vai grupu treniņu iespējām. Turklāt jāpiebilst, ka pašreizējās pieejamās bezmaksas trenažieru zāles Gulbenē nespēj apmierināt sabiedrības pieprasījumu.

Lai risinātu šos jautājumus, ir iecere Gulbenes slēpošanas-biatlona trasē izveidot Crossfit brīvdabas treniņu laukumu. Crossfit ir daudzveidīgs augstas intensitātes funkcionāls treniņš, un šobrīd tas ir ļoti pieprasīts sportošanas veids. Īstenojot šo projektu, iedzīvotājiem tiks rasta alternatīva treniņu/sportošanas iespēja brīvā dabā. Turklāt uzstādītos rīkus būtu iespējams izmantot arī ielu vingrotājiem.

Gulbenes slēpošanas-biatlona trase pilsētas iedzīvotāju vidū ir iecienīta vieta fiziskām aktivitātēm un veselīga dzīvesveida stiprināšanai. Attiecīgā teritorija ir piemērota šī sportošanas veida attīstībai, jo tur jau ir ierīkota trase gan rollerslēpošanai, gan krosa skriešanai, kas lieliski papildinātu Crossfit vingrošanas laukumu. Tāpat šai lokācijai tiešā tuvumā nav dzīvojamo ēku, kā arī nenotiek automašīnu kustība, apkārt ir mežs un pļavas, kas piešķir vēl liekāku nozīmi sportošanai brīvā dabā.

Mēs nevaram atļauties zaudēt iedzīvotāju motivāciju un vēlmi nodarboties ar sportu, tāpēc ir jārada dažādas alternatīvas un mūsdienīgas iespējas to darīt. Tāpat prognozējams, ka ar šo iespēju papildināšanu, palielinātos arī citu sabiedrības locekļu interese par sportu un veselīgu dzīves veidu. Vesela sabiedrība ir ne tikai mūsu mazpilsētas, bet arī visas valsts būtisks attīstības stūrakmens.